Кърк Казънс, син, вдигна шума на феновете на Vikings с възхитителното пеене „Skol“ преди играта без тениска
Снимка: nypost.com
New York Post | 2024-01-01 | 06:01:04

С Vikings в мач, който трябва да спечели, за да запазят надеждите си след сезона живи, те се обърнаха към Кърк Казънс – тяхната звезда и контузен, куотърбек — да ръководи предишната им пеене „Skol“.

Но Казънс, който разкъса ахилеса си през седмица 8, добави свой собствен обрат.

След като пристигна, той свали якето си, изрева и се огъна пред тълпата без риза, докато един от синовете му направи същото пред него.

След това Казънс и неговият син Купър продължиха да пляскат с ръце над главите си, за да водят песента, преди Викингите да приемат Пакърс на „Футбол в неделя вечер“, като и двата отбора се нуждаят от победа в преследването си за уайлдкард място.

Излъчването на NBC след това прекъсна Cousins ​​— този път с тениска — на страничната линия на Vikings няколко пъти през първото полувреме, докато резервният куотърбек Джарън Хол се бореше и Минесота изоставаше с 23-3.

Ако не друго, Казънс може би споменаваше празненствата си със съотборници миналата година, които определиха празненствата на Vikings след мача, според Sports Illustrated.

След победа през ноември 2022 г. срещу Commanders, Cousins ​​танцува в самолета без тениска и с множество вериги и каза в интервю за „ManningCast“, че всичко е започнало преди няколко седмици, когато съотборниците му обърнаха обратния полет „в нощен клуб“ след победа срещу Светците.

„Преди да се усетя, носех веригата на Крисчън Дарисоу около врата си и всички правеха снимки и ги публикуваха в социалните медии“, каза Казънс по това време.

Неговият пети сезон с Vikings завърши с отпадане в първия кръг след сезона въпреки обещаващия редовен сезон, а в шестата си кампания с отбора Cousins ​​разкъса ахилеса си по време на победата на Vikings срещу Packers на 29 октомври — когато 35-годишният, който беше хвърлил 2331 ярда, 18 тъчдауна и пет прихващания през 2023 г., се опита да избяга от джоба и да се бори през четвъртата четвърт.

Той беше хванат и след като стана, закуцука до страничната линия.

Това се превърна в опустошителна, променяща сезона контузия за викингите, които бяха на път към третата си поредна победа, след като загубиха четири от пет мача в началото на сезона.

Те стартираха трима различни куотърбекове — Хол, Ник Мълънс и Джошуа Добс — след контузията на Казънс и Мълънс замени Хол, за да започне второто полувреме в неделя срещу Пакърс.

Източник: nypost.com